A už jsou tu zase – nejrychlejší čtenáři ze 4.A

dokument publikován: 21.1.2014

První soutěž na rychlost čtení, kterou jsme uskutečnili v říjnu ve třídě 4.A měla u žáků velký ohlas a pro mnohé se stala motivací, jak se zlepšit ve čtení s cílem zvítězit v prosinci. Žáci začali doma více číst, což se projevilo na úrovni četby a pravopisu ve třídě vůbec. Z toho mám velkou radost. Mnozí žáci obdrželi knihu od Ježíška, což je velmi potěšilo. Zkouška rychlosti proběhla těsně před Vánocemi a vida! Stupně vítězů se opravdu pozměnily. Celkově se všichni žáci zlepšili, někteří méně, jiní excelentně (o 30 a více slov). Vítězkou se stala Markéta Adamová, která dokázala přečíst za minutu 132 slov a ve svém vlastním rekordu pokročila o 58 slov!!! Na 2. místě s počtem přečtených slov 109 se umístil Pavel Műhlfait a 3. místo obsadila vítězka minulého kola Pavlína Havelková s počtem 102 slov. Pochvalu zaslouží nejen tři nejlepší, ale všichni ze třídy, kteří pilně četli a trénovali.

Hojná Martina

nejlepší čtenáři