Beseda s policií

dokument publikován: 6.11.2012

Dne 30.10. 2012 proběhla ve školním klubu a školní družině beseda s Městskou policií Chotěboř.

Ředitel Městské policie Mgr. Jiří Novotný a jeho kolegyně upozorňovali děti na různá nebezpečí, například na krádež, požár, autohavárii, šikanu, pokousání zvířetem, oslovení cizím člověkem, a diskutovali s dětmi o tom, jak těmto situacím předcházet a bránit se jim.

Nelze opomenout ani jejich třetího pomocníka, irského vlkodava Broučka, který byl dětem, stejně jako zástupci policie, hodinu a půl příjemným společníkem.

Celá beseda vyvrcholila pro 45 přítomných dětí soutěží, ve které prokázaly, co si z celé besedy zapamatovaly. Za svou snahu byly odměněny hezkými cenami.

Děkujeme Městské policii Chotěboř a těšíme se na další setkání.

Adéla Málková