Bruslení v Chotěboři 4.3. a 7.3. 2014

dokument publikován: 13.3.2014

Slova bruslení, sáňkování nebo jízda na běžkách měla v souvislosti s letošní zimou spíš nostalgický nádech. Těchto aktivit jsme si opravdu moc neužili. S o to větším nadšením přivítali šesťáci, sedmáci, osmáci i deváťáci nabídku, jet si zabruslit na stadion do Chotěboře. Celé dvě hodiny na bruslích, to zažil tuto zimu málokdo a děti si to opravdu užívaly. Kluci si zahráli hokej a holky se naučily jezdit pozadu, brzdit, přešlapovat a některé se pustily i do soutěže ve složitějších sestavičkách na hudbu (můžete si jejich výkony prohlédnout na webových stránkách školy). Soutěž zaujala nejenom děvčata, ale zapojili se i někteří chlapci. Porota měla těžký úkol s vybíráním vítěze a tak se usnesla, že si všichni soutěžící zaslouží zlatou v podobě čokoládových dukátků. Všechny naše žáky musíme pochválit za sportovní výkony a naprosto vzorné chování.

Zapsali R. Jarošová, M. Vomelová a O. Benc