Celoroční soutěž „Maraton v četbě“

dokument publikován: 25.6.2014

V letošním školním roce proběhla na naší škole celoroční soutěž „Maraton v četbě“. Aktivně se účastnil 1. i 2. stupeň. Na 1. stupni se vítězem stal Jiří Pavlíček z 5. A s celkovým počtem 30 přečtených knih, který ve své kategorii neměl konkurenci. Na 2. místě se umístila Eliška Málková z 2. A s 20 přečtenými knihami a 3. místo s rozdílem 1 knihy obsadila Barbora Uchytilová z 5. A. Na 2. stupni se bezkonkureční vítězkou stala Anežka Hejkalová ze 6. B s 57 přečtenými knihami. Na 2. místě skončil Ludvík Málek z 8 A s 22 knihami a 3. místo získal Miloš Havel z 8. A s 16 přečtenými tituly. Celkem se soutěže zúčastnilo8 čtenářů, kteří přečetli 176 titulů různých žánrů. Všem čtenářům děkujeme a doufáme, že se v příštím školním roce opět aktivně do soutěže zapojí.

Lucie Myšková, Markéta Zrzavá

Maraton v četbě

 

Maraton v četbě