Dějepisná olympiáda - školní kolo

dokument publikován: 12.12.2013

V pondělí 9. prosince 2013 se uskutečnilo školní kolo Dějepisné olympiády s názvem „Město v proměnách času“. Na soutěžící z 8. a 9. ročníku čekalo 23 soutěžních úkolů, ve kterých museli prokázat své znalosti a vědomosti z období středověké kolonizace,ze zakládání středověkých měst a ze složemí měšťanské společnosti ve vrcholném středověku. Vítězem se stal Miloš Havel z 8. A se ziskem 43 bodů, na 2. místě se umístil Martin Křikava z 8. B s 36 body a 3. místo obsadil Vilém Hořínek z 8. A s 28 body. Všem soutěžícím děkujme za účast a vítězi přejeme mnoho štěstí v okresním kole, které proběhne 28. ledna 2014 v Havlíčkově Brodě.

 Vítězové školního kola

                                                                                             

 

Připravili: Zdeněk Drápalík, Markéta Zrzavá