Exkurze do tiskárny UNIPRESS - členové redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY

dokument publikován: 18.6.2014

Dne 21.5.2014 se vydali členové redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY do Žďáru nad Sázavou navštívit tiskárnu UNIPRESS. Náš záměr byl jasný – chceme se podívat do místa, kde vznikají ždírecké NAŠE NOVINY. Už víme, co předchází tomu, aby se mohly dát do tisku a nyní se seznámíme s tím, jak se dostanou na papír. Velice ochotně se nás ujal jednatel firmy pan Ing. J. Zídek. Provázel nás po tiskárně a trpělivě nám ukazoval a vysvětloval, k čemu slouží jednotlivé stroje a jak pracují. Pozorně a jasně nám odpovídal na naše dotazy. Teď už je nám jasné, co předchází tak obyčejné věci – vzít si každý měsíc ze schránky výtisk NAŠICH NOVIN a pustit se do čtení.

Ještě jednou moc děkujeme vedení tiskárny za vstřícnost a milé přijetí.

Žáci ZŠ a MŠ Ždírec n. D. a učitelky I. Lacinová a S. Sodomková

UNIPRESS-exkurze

 

 

logolink