Expedice přírodovědných kroužků - Krkonoše

dokument publikován: 25.6.2014

Jako každý rok vyrazili členové přírodovědných kroužků do Krkonoš (6.6. - 8.6.). Cesta byla příjemná, jeli jsme vlakem, autobusem. Byli jsme ubytováni na chatě ve Velké Úpě. Hned v pátek jsme podnikli výpravu do Pece pod Sněžkou, kde jsme se osvěžili zmrzlinou. V sobotu jedna skupina dětí vyrazila na Sněžku, druhou skupinu čekal úkol připravit teplé jídlo. Děti si sami vařily. Byly rozděleny do skupin a soutěžily o to, která skupina nasbírá nejvíce bodů. Pravidelně zde vycházely noviny “Krkonošský plátek”, ve kterém nechyběly rozhovory, kauzy, počasí, inzerce. Počasí nám přálo, atmosféra byla příjemná. Všem se pobyt v krásné přírodě Krkonoš líbil a nikomu se nechtělo odjíždět. Už se těšíme na příští výpravu.

Věra Josková, Marie Pavlíčková