Florbal s Krucemburkem

dokument publikován: 5.6.2013

V úterý 4.června 2013 vyjelo naše florbalové družstvo dívek na přátelský turnaj do Krucemburku.

Na turnaj vyrazilo 15 dívek, historicky nejvyšší počet. První poločas si dívky doslova užívaly, dařila se jim střelba, výborně pracovala obrana, také fyzicky jsme měly navrch. Vedly jsme o 11 gólů. Po přestávce však došlo k nečekanému zvratu a děvčata z Krucemburku až obdivuhodně začala turnaj obracet na svoji stranu. Nám se nedařilo, síly ubývaly, nedokázaly jsme se zkoncentrovat, nepřesně jsme si nahrávaly, unikala nám obrana. Situace byla velmi napjatá, a když jsme se konečně vzpamatovaly, vedly jsme už jen o 4 branky. Turnaj jsme nakonec dohrály s vypětím sil a zvítězily 21:16. Nutno však dodat, že ke konci byla děvčata z Krucemburku mnohem lepší a již to pro nás nejsou tak „hladké“ turnaje jako v minulých letech.

Obrovskou pochvalu si zaslouží naše střelkyně gólů:

Kristýna Plíšková (9.A) 6 gólů, Michaela Hanzalová (9.A) 6 gólů, Monika Hanzalová 5 gólů (5.B), Lenka Titzová 2 góly (5.B), Klára Bažoutová 2 góly (5.A)

a brankařka Michaela Titzová (7.B)

Další hráčky, které sice gól nedaly, ale na vítězství našeho mužstva se podílely: Kristýna Tlustá (7.B), Eliška Bláhová a Eliška Jiroutová (obě 7.A), Andrea Červinková, Hana Dočekalová a Hana Sýkorová (všechny 6.A), Klára Mikulecká a Tereza Vojáčková (obě 5.A), Veronika Šťastná (5.B)

Dívkám k jejich vítězství gratulujeme a věříme, že po odchodu 3 dívek na střední školy se na naší škole najdou další šikovné hráčky. Zároveň tímto děkujeme panu Pavlu Vavrouškovi za cenné rady při trénincích.

Martina Hojná a florbalistky