Florbalové utkání mezi ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou a ZŠ Krucemburk

dokument publikován: 2.11.2012

Ve čtvrtek  1.11. 2012 se uskutečnilo v naší tělocvičně florbalové utkání mezi reprezentací žáků 5.- 7. tříd ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou a ZŠ Krucemburk .

Utkání proběhlo v dobrém fyzickém nasazení, obě mužstva bojovala ze všech sil a za předvedenou hru, snahu a poctivý přístup k utkání je třeba všechny naše hráče  pochválit. Chlapci podali bojovný výkon, nezalekli se soupeře a vytvořili si mnoho střeleckých příležitostí. Naši chlapci zvítězili po velkém boji 30 : 27.

Výborně si vedl brankář Václav Pavlíček.  

A kdo dával branky? J. Stejskal 11,  A. Rybáček 8, J. Navrátil 4, J. Pospíšil  4, M. Havel  2, O. Pospíšil 1

 

Sestava našeho mužstva: 

Brankář :      Václav Pavlíček 6.A

Hráči:            Miloš Havel 7.A, Jan Navrátil 7.A, Roman Málek 7.A, Jan Stejskal 7.B, Ondřej Pospíšil 7.B, Adam Rybáček 6.A, Ludvík Málek 7.A, Jáchym Fousek 7.A, Jakub Pospíšil 5.B, Michal Bílek 5.A

 Ve Ždírci nad Doubravou  2.11.2012   Jiří Novák