Florbalový turnaj dívek 6.-7. tříd s Krucemburkem, 2.11.2012

dokument publikován: 4.11.2012

V pátek 2.11.2012 se utkala naše děvčata ve florbalu s družstvem dívek z Krucemburku.

V letošním roce navštěvují kroužek florbalu převážně mladší děvčata, která jsou velmi šikovná, bojovná a obětavá. Na turnaj jsme se od začátku školního roku pečlivě připravovaly. Přestože mnohé dívky hrají florbal teprve 2 měsíce, při zápase se nenechaly zaskočit a děvčatům z Krucemburku se tvrdě postavily. Dařily se nám právě osobní souboje s fyzicky vyspělejšími dívkami, dobře jsme si přihrávaly, obrana byla téměř neprůchodná a hlavně! výborně jsme střílely, což se projevilo na konečném výsledku - našem vítězství 35:7.

Obrovskou pochvalu si zaslouží naše brankařky:

Michaela Titzová (7.B) a Klára Andrýsková (6.A)

Góly dávaly:

Kristýna Plíšková 13 (9.A), Monika Hanzalová 10 (teprve 5.B!), Kristýna Tlustá 4 (7.B), Klára Bažoutová 3 (teprve 5.A! - přestože hraje obranu!), Veronika Břízová 2 (6.A), Lenka Titzová 2 (teprve 5.B!), Eliška Jiroutová 1 (7.A)

Další hráčky, které sice gól nedaly, ale na vítězství našeho mužstva se také podílely:

Eliška Bláhová (7.A), Hana Dočekalová a Hana Sýkorová (obě 6.A).

Dívkám k jejich výbornému výsledku gratulujeme, udělaly nám velkou radost a věříme, že se opět sešel tým děvčat, který naši školu ve florbalu proslaví! Přejeme jim hodně štěstí, střeleckých a herních úspěchů na okresním turnaji v Havlíčkově Brodě v pátek 16. listopadu.

Martina Hojná