Inspekční zpráva 2014

dokument publikován: 7.3.2014

V pátek 28. února 2014 jsme obdrželi v písemné podobě souhrnnou inspekční zprávu a protokol o kontrole. Obě zprávy se týkaly inspekční činnosti České školní inspekce, která proběhla na naší škole ve dnech 11.2. – 17.2. 2014.

Inspekční zpráva se zaměřuje především na zjišťování a hodnocení  podmínek, průběhu a výsledku vzdělávání v mateřské škole, základní škole a zájmovém vzdělávání.

Protokol o kontrole se zaměřuje na kontrolu organizace, plnění právních předpisů a ekonomické záležitosti školy

Skenovanou podobu INSPEKČNÍ ZPRÁVY (nepříliš kvalitní) najdete ZDE

Skenovanou podobu PROTOKOLU O KONTELE (nepříliš kvalitní) najdete ZDE

Po uplynutí lhůt správního řádu a po projednání Školskou radou bude v řádné elektronické verzi k dispozici na našich stránkách. K výsledkům inspekce vydáme za školu také vlastní stanoviska. Nepovažujeme za vhodné prezentovat naše názory předtím, než zprávy projedná Školská rada a zřizovatel Město Ždírec nad Doubravou

 

Ota Benc – ředitel školy