Vítězky krajského finále soutěže TERČ

dokument publikován: 9.6.2014

Nikol Helešicová, Veronika Musilová, Lenka Redlichová a Kristýna Tlustá se staly vítězkami krajského finále soutěže o nových Technologiích, úsporách Energie, Regionu Vysočina a Čistém prostředí (TERČ). Porotu přesvědčily nejenom dobrými nápady, ale také velice kultivovaným projevem a precizně připravenou prezentací své práce, která měla název „Krabice plná her“. Finále se odehrávalo v Gotickém sále radnice v Jihlavě. Do soutěže bylo přihlášeno celkem sedm škol s dvanácti projekty. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Naše dívky zvítězily v kategorii „Vím jak to funguje“. Pro školu získaly šek na 7000 Kč na nákup pomůcek pro výuku.

Prezentaci je možné shlédnout zde [ENERGIE-ZŠ_a_MŠ_Ždírec_nad_Doubravou.pptx] - (formát pptx).

Prezentace ve formátu .pdf.

Děvčatům děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů. Na přípravě prezentace se také podílel Jan Joska, stejně jako dívky z 8.B. I jemu patří naše poděkování.

R. Jarošová