McDonald´s cup 4. – 5. tříd

dokument publikován: 29.4.2013

Dne 29.4.2013 se konal McDonald´s cup 4. – 5. tříd. Z důvodu nepříznivého počasí se turnaj přesunul do tělocvičny. Hrálo se systémem každý s každým, celkem proběhlo 6 zápasů. Turnaj zahájily páté třídy. Ve druhém poločase vstřelil první gól Antonín Lemberk (5.A) a další si připsal Michal Bílek (5.A). Družstvo 5.B se nenechalo zahanbit a gólovou šanci proměnil Jakub Pospíšil. Celkový výsledek 2:1 pro 5.A.

Druhý zápas patřil žákům čtvrtých tříd. O jeho výsledku rozhodla penalta Jiřího Pavlíčka (4.A). Celkový výsledek 1:0 pro 4.A

Třetí zápas sehrála družstva 4.A a 5.A. Z velice napínavého souboje nevzešel žádný vítěz, výsledek skončil nerozhodně 0:0.

Čtvrtý zápas byl v režii žáků 4.B a 5.B. O první dva góly se postaral Jakub Pospíšil, třetím gólem k výhře 5.B přispěla Lenka Titzová. Celkový výsledek 3:0 pro 5.B.

Pátý zápas proběhl mezi 4.A a 5.B. Hra byla vyrovnaná, výsledek skončil remízou 0:0.

Poslední šestý zápas mezi 4.B a 5.A byl velmi bohatý na vstřelené branky. Skórovali : Antonín Lemberk 2x, Michal Bílek 2x, Matěj Nepovím 1x z 5.A.

Celkový výsledek skončil tedy 5:0 pro 5.A.

Celkové umístění:

1. místo           5.A

2. místo           5.B

3. místo           4.A

4. místo           4.B

Chtěla bych tímto poděkovat všem zúčastněným za hru fair play a divácky velmi zajímavé zápasy. Dále patří poděkování Lukáši Dočekalovi a Davidu Křivohlavému za dobře zvládnutý post rozhodčího.

Zapsala Soňa Sodomková