Mikulášský den a vánoční trhy ve škole

dokument publikován: 9.12.2013

MV pátek 6. prosince probíhal mikulášský den a vše odpoledne vyvrcholilo tradičními vánočními trhy. Žáci devátých tříd - pro tento den Mikulášové, čerti a andělé,  postupně navštívili všechny třídy a poté připravili pro žáky prvního stupně v tělocvičně karneval. Jak můžete vidět na krátkém videu na našem youtube kanálu,  nejenom žáci , ale i paní učitelky přišly vesměs v převleku.

Tradiční vánoční trhy, na které žáci připravují pod vedením učitelek výrobky k prodeji, byly zahájeny ve vestibulu školy vystoupením Sboru a Sborečku. Opět jsou připraveny dvě krátká videa a stojí opravdou za to si je vyslechnout.

Ve fotogalerii najdete ukázky malých "obchůdků", které byly připraveny ve škole i ve školní družině. V družině naši žáci premiérově prodávali výrobky z chráněných dílen společnosti FOCUS.

Děkujem všem návštěvníkům trhů za podporu a těšíme se brzy na viděnou. Velké poděkování patří všem žákům a učitelům, kteří celou akci organizovali.

 

 

Ota Benc - ředitel školy