Miniprojekt Vím, jak na to

dokument publikován: 22.3.2013

V pondělí 25. února 2013 se pro žáky prvního stupně uskutečnil již 5. ročník miniprojektu Vím, jak na to.

Cílem tohoto miniprojektu bylo naučit žáky správně reagovat v krizových situacích, umět přivolat a poskytnout první pomoc.

Žáci pracovali na deseti stanovištích, na kterých se po dvaceti minutách střídali.

Číslo stanoviště

p. uč. Josková

Uštknutí hadem,   kousnutí psem

p. uč. Pavlíčková

Žáci  prvních ročníků se tohoto miniprojektu zúčastnili poprvé a získali nové vědomosti, ostatní žáci si své dosavadní znalosti a dovednosti prohloubili. Vše si procvičili na praktických ukázkách.

Celou akci žáci zakončili společným zhodnocením ve svých třídách.

Miniprojekt se setkal s kladnou odezvou u žáků i učitelů, protože účinně poskytnout první pomoc je velmi důležité.

Soňa Voralová, Gabriela Glosrová