Návštěva tiskárny Hermann

dokument publikován: 24.11.2014

Ve čtvrtek 13. 11. 2014 jsme se po vyučování vydaly vlakem do Havlíčkova Brodu na exkurzi do tiskárny. Celé natěšené nás na místě přivítal pan Hermann a začal se nám se svými spolupracovníky věnovat. Grafik měl pro nás připravené omalovánky, na které jen dopsal naše jména, pak nám paní ukázala, jak se pomocí stroje skládá papír, dále jsem viděly, jak se vyrábějí bloky a ručně tiskne na stuhy. Se zájmem jsme sledovaly také práci tiskařského stroje. Celou dobu nás provázela i příjemná vůně barev.V tiskárně se nám moc líbilo a rády se zase někdy vrátíme.

Členky redakční rady školního časopisu SCHOOL CITY

T. Dočekalová, M. Havlová, T. Lázničková, V. Lázničková

 

GP: Nové Metody a přístupy ve škole Ždírec na d Doubravou

Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.36/03.0008