nejkrásnější PF 2013 pro Recyklohraní

dokument publikován: 6.12.2012

   Na konci listopadu byla projektem Recyklohraní vyhlášena soutěž o nejkrásnější PF 2013. Na výrobu přáníček bylo opravdu málo času, navíc musela obsahovat logo projektu a recyklační tematiku. Přesto se nám sešlo více než 70 přáníček. Šesťáci vymýšleli různá úsměvná i pouční hesla pro nastávající rok 2013, žáci 1. stupně se spíše zaměřili na výtvarnou stránku a na využití odpadních materiálů. Za všechna přání velice děkujeme. Vybrali jsme celkem 5 nejlepších přáníček (můžete si je prohlédnout na nástěnce Recyklohraní na chodbě k jídelně). První, druhé, třetí a páté místo obsadila přáníčka ze 2.B, na čtvrtém místě se umístilo přání ze 3.B. Za všechny PFky děkujeme žákům 2.A, 2.B, 3.B a 6.A.

                                                              Zapsala R. Jarošová