OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE VYBÍJENÉ

dokument publikován: 28.4.2016

AKTUÁLNĚ:  OKRESNÍ KOLO 6. ROČNÍKY, ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU - 1. MÍSTO 

Dvanáctičlenné smíšené družstvo žáků 6.tříd odjelo ve čtvrtek 28.4.2016 do Havlíčkova Brodu na turnaj ve vybíjené 6.tříd. Tohoto turnaje se zúčastnilo 9 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. V naší skupině jsme obsadili první místo, nakonec do dalších bojů postupovaly 4 týmy z každé skupiny. Nejprve jsme porazili tým z Přibyslavi, potom tým ze ZŠ Nuselská a čekal nás boj o první místo se ZŠ Wolkerova-tým B. Žáci bojovali ze všech sil, měli rychlé zpracování míčů, prudké střely, v poli se pohybovali mrštně, zbytečně si nepřekáželi. Bylo to napínavé a velmi vyrovnané utkání, po druhém poločase byl stav nerozhodný, a tak se nastavovaly tři minuty. Po tomto prodloužení bylo rozhodnuto. Zvítězili jsme! Hrozně moc děkuji všem našim šesťáčkům za předvedené výkony:"Jste jedničky!" A kdo bojoval za naši školu? 
6.A:  Jiří Burdun                6.B:  David Procházka         
         Petr Marek                        David Vrána
         Vojtěch Doležal                Matyáš Ptáček 
         Pavel Műhlfait                  Marek Pol                       
         Pavlína Havelková           Alexandr Kuckir
         Denisa Jandová               Natálie Stehnová

Mgr.Lucie Pátková