Okrskové kolo v recitaci

dokument publikován: 25.2.2013

V pátek 22. února 2013 se 11 žáků 1. a 2. stupně zúčastnilo okrskového kola v recitační soutěži v Domě dětí a mláděže Junior v Chotěboři. S připravenými básnickými, ale i prozaickými texty zde vystoupilo 86 žáků ze 13 škol. Žáci naší školu reprezentovali ve všech čtyřech soutěžních kategoriích. I v letošním roce se sešla velmi tvrdá konkurence. Jednotlivé poroty měly velmi nesnadné rozhodování o vítězích, proto jim někde musely pomoci i druhé soutěžní texty. Naše škola se neztratila a opět patřila mezi oceněné. V kategorii 2. a 3. tříd 3. místo obsadila Helena Malá z 3. B a v kategorii 6. a 7. tříd se na 2. místě umístila Andrea Červinková ze 6. A, která postupuje do okresního kola, jež proběhne 12. března 2013 v Ledči nad Sázavou.

Všem našim recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy a postupující přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Markéta Zrzavá