Okrskové kolo v recitační soutěži v Junioru v Chotěboři

dokument publikován: 27.2.2015

Ve středu 25. února 2015 se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola v recitační soutěži v Junioru v Chotěboři. S připravenými básnickými, ale i prozaickými texty zde vystoupilo 71 žáků z 11 škol.

I v letošním roce při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování jednoduché.  O vítězích tedy musely rozhodovat i druhé soutěžní texty. Naše škola se v silné konkurenci vůbec neztratila a opět patřila mezi oceněné. 

V kategorii 4. a 5. tříd  2. místo obsadil Matyáš Vališ z 5. B.  V kategorii 6. a 7. tříd  zvítězil Martin Hegr ze 7. A. V kategorii 8. a 9. tříd se z vítězství radoval Radek Klusoň z 9. A  a 2. postupové místo patřilo Veronice Břízové z 8. A.

Všem našim recitátorům blahopřejeme a děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole v Ledči nad Sázavou.

Markéta Zrzavá