Okrskové kolo ve florbalu starších žáků

dokument publikován: 19.11.2012

V úterý 13.11.2012 se družstvo chlapců 7.-9. tříd zúčastnilo okrskového kola ve florbalu v hale Gymnázia Chotěboř.  Sešlo se šest přihlášených mužstev. Mužstva byla rozlosována do dvou skupin. Naši chlapci se v prvním zápasu utkali se ZŠ Wolkerova Havl. Brod. Po celý zápas měli převahu a utkání vyhráli 6 : 3. Ke druhému utkání nastoupili proti ZŠ Smetanova Chotěboř, kterou za neustálé převahy jednoznačně porazili 7 : 1.Tím vyhráli svoji skupinu a postoupili do semifinále k rozhodujícímu utkání o postup do okresního kola.  Soupeřem jim byl druhý tým z druhé skupiny ZŠ Krucemburk, který disponoval rychlými a technicky zdatnými hráči. Toto utkání se nám nepovedlo a náš dlouholetý soupeř nás porazil v poměru 0 : 3. V posledním utkání jsme hráli o 3. místo opět se ZŠ Wolkerova Havl. Brod , skončilo remízou1 : 1. O našem 3. místě rozhodla trestná střílení, vyhráli jsme 2 : 1.Naši chlapci si toto místo zasloužili, především za bojovnost, vůli po vítězství a předvedenou hru.

Sestava našeho mužstva: 

  Brankář :      Ondřej Dostál  8.A a Jiří Boháč 8.A

  hráči:             David Křivohlavý 8.A, Lukáš Dočekal 8.A, Jakub Macejka 8.A,

                         Tomáš Machovec 9.A, Rudolf Culek 9.A, Milan Junek 9.A,

                         Stanislav Slezák 9.A, Roman Vomela 9.A, Jan Navátil 7.A

Za naše mužstvo stříleli branky: Tomáš Machovec 8 + 2 v samostatných nájezdech v boji  o 3. místo, David Křivohlavý 6

Hráčů patří poděkování za předvedený výkon.

Jiří Novák