Okrskový florbalový turnaj chlapců 6. - 7. tříd ZŠ

dokument publikován: 7.11.2012

V úterý 6. 11. 2012 se ve sportovní hale Gymnázia v Chotěboři uskutečnil okrskový florbalový turnaj  pro žákovské reprezentace chlapců 6.-7. tříd ZŠ. Naši chlapci sehráli 3 utkání s těmito výsledky: Ve skupině B prohráli zápas s žáky z Gymnázia Chotěboř 1 : 2. V druhém utkání sehráli bojovné utkání s chlapci ze ZŠ Buttulova Chotěboř, přesto prohráli 0 : 1, a tím ve své skupině skončili na 3. místě. Se ZŠ Habry jsme hráli o 5. - 6. místo.  Utkání se nám vydařilo a naše reprezentace vyhrála  3 : 1. V turnaji ZŠ jsme obsadili konečné 5. místo.

Touto cestou děkuji všem chlapcům za předvedený výkon a přeji jim větší úspěch v příštím roce.

Ve skupině A hrála tato mužstva: ZŠ Krucemburk, ZŠ Habry a ZŠ Smetanova Chotěboř.

Kdo dával branky?

Jan Stejskal 2, Adam Rybáček  a Jáchym Fousek po 1

Sestava našeho mužstva: 

  • brankář :      Martin Křikava 7.B 
  • hráči:           Miloš Havel 7.A, Jan Navrátil 7.A, Jan Adámek 7.A, Roman Málek 7.A, Ludvík Málek 7.A, Jáchym Fousek 7.A, Jan Stejskal 7.B, Adam Rybáček 6.A, Václav Pavlíček 6.A,

 Ve Ždírci nad Doubravou 6.11.2012

Jiří Novák