Olympiáda z anglického jazyka

dokument publikován: 25.2.2013

Ve středu 20.2. 2013 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola olympiády z anglického jazyka v Havlíčkově Brodě. Jakub Novák reprezentoval naši školu v kategorii 8. a 9. tříd, Václav Pavlíček v kategorii 6. a 7. tříd a nižších gymnázií. Oba museli absolvovat tři náročné disciplíny: poslech s úkoly, komentování vylosované situace ze života a popis obrázku. Do Havlíčkova Brodu se navzdory velice špatnému počasí sjelo velké množství soutěžících. Velice dobře si vedl především Vašek. Po velice pěkném výsledku v poslechu a vynikajícím výkonu při popisu obrázku, kde dosáhl 16 bodů z 20, se umístil na 12 místě z 20 ůčastníků. Mezi soutěžícími patřil mezi nejmladší, většinou se účastnili této soutěže sedmáci. Jakub obsadil 19. místo. Oběma chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a o velké přestávce si mohou přijít pro sladkou odměnu do kabinetu chemie.