Olympiáda z anglického jazyka pro žáky 2. stupně

dokument publikován: 18.12.2012

V pondělí 17. prosince proběhla na naší škole olympiáda z anglického jazyka pro žáky 2. stupně.

Soutěž se skládala ze 3 částí: 1.poslech a úkoly k poslechu 2.rozhovor  3.popis obrázku 

V kategorii 6.-7. ročníku se celkem zúčastnilo 9 žáků.

Třetí místo obsadila  Veronika Musilová ze 7.B. Na druhém místě skončil Lukáš Málek, opět ze 7.B. Prvenství v  této kategorii patří Václavu Pavlíčkovi ze 6.A. V kategorii 8.-9. ročníku se celkem zúčastnili 4 žáci. Na třetím místě skončila Pavlína Jagrová z 8.A. Druhé místo obsadil Rudolf Culek z 9.A. Vítězství v této kategorii si vybojoval Jakub Novák z 8.A. Všichni soutěžící podali snaživý výkon s cílem umístit se co nejlépe.

Vítězům obou kategorií blahopřejeme a všem účastníkům děkujeme za předvedené výkony. 

Renata Jarošová, Markéta Zrzavá, Zdeněk Drápalík