Podzimní slavnosti 2013

dokument publikován: 15.10.2013

V pátek k 11. října proběhl v naší škole "nultý" ročník Podzimních slavností. Ve školní jídelně se představilo ve čtyřech kategoriícíh desítky soutěžních exponátů.

Soutěž o nejdelší mrkev měla vítěze s délkou 35 cm. V dalších kategoriícíh rozhodovali diváci a vybírali mezi sladkými pochoutkami a slanými pochutinami. Ty měly jedno společné a to, že jistou část pokrmu tvořila mrkev.

Více než 60 exponátů se nám sešlo v kategorii Podzimní výrobek. Všechny byly velice povedené, nápadité a učitě i pracné. Nemá cenu je popisovat, podívejte se raději na fotogalerii a na youtube kanál a uvidíte, že jsme vám nelhali.

Velice děkujeme učitelkám, které tuto akci zorganizovaly a daly tak vzniknout nové sympatické tradici. Ještě více děkujeme dětem a rodičům, kteří společně připravili krásné výrobky a kulinářské speciality.

 

Ota Benc - ředitel školy