Právo pro každý den

dokument publikován: 5.6.2013

V úterý 21. května 2013 se v DDM-SVČ Junior Chotěboř uskutečnilo oblastní kolo vědomostní soutěže „Právo pro každý den“, jejímž organizátorem byla Městská policie Chotěboř. Naši školu reprezentovala dvě čtyřčlenná družstva žáků 8. A. Smyslem této soutěže je prohloubení znalostí

a dovedností v oblastech ústavního, občanského, rodinného, přestupkového a zejména trestního práva. V konkurenci 14 týmů ze sedmi škol a dvou z projektu Senior akademie obsadilo družstvo ve složení Tereza Břízová, Klára Glancová, Jiří Boháč a Lukáš Dočekal 10. místo. Druhý tým, který tvořili žáci Pavlína Jagrová, Renata Eisová, Daniel Čejka a Jakub Novák, se umístil na 13. místě.

Vítězi se stali žáci ZŠ Smetanova Chotěboř, na druhém místě skončila ZŠ Maleč a na třetím místě zástupci Senior akademie. Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy.

Markéta Zrzavá