Prezentace Střední průmyslové školy stavební Havlíčkův Brod

dokument publikován: 17.9.2013

 

Ve středu 11.9. měli žáci 9. ročníku možnost blíže poznat havlíčkobrodskou Střední průmyslovou školu stavební akademika Stanislava Bechyně. Celá akce byla pojata poněkud netradičně. Svoji školu jim totiž přijeli představit čerství absolventi. Deváťáci se tak atraktivní formou dozvěděli nespočet informací o aktivitách, které škola pořádá, o studiu, o soutěžích a projektech, do kterých se mohou zapojit a v neposlední řadě získali cenné informace o studentském životě středoškoláka, který je čeká. Prezentace všechny velice zaujala, se zájmem se ptali a zjišťovali, co nebylo řečeno. Došlo dokonce i na soutěžní otázky, za jejichž správné zodpovězení dostali žáci malou odměnu. Díky tomu, že program připravili vrstevníci našich žáků, vládla po celou dobu velice příjemná atmosféra.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

Lucie Myšková – třídní učitelka 9. A