Přírodovědná soutěž Oudoleň 30.5.2013

dokument publikován: 5.6.2013

Po úspěšném školním kole přírodovědné soutěže se trojice nejlepších žáků 3., 4. a 5. ročníků vydala ve čtvrtek 30.5. soutěžit do Základní školy v Oudoleni. Ve škole nás zde přivítala příjemná atmosféra. Soutěže se zúčastnilo 5 škol – Havlíčkova Borová, Česká Bělá, Krucemburk, Oudoleň a naše škola. Naši soutěžící si vedli velice dobře a obsadili v kategorii 3. tříd druhé místo, v kategorii 4. tříd také druhé místo a v kategorii 5. tříd 3.místo. Naši školu reprezentovali tito žáci.

3.třídy – Jana Forejtová, Jan Burdun, Jiří Burdun

4. třídy – Tereza Musilová, Barbora Uchytilová, Jiří Pavlíček

5. třídy – Anežka Bezoušková, Aneta Somsiová, Běla Stejskalová

Naše soutěžící čeká ještě soutěž 11.6. v Junioru Chotěboř. Věříme, že i tam se jim povede dobře.

Věra Josková, Marie Pavlíčková