Projekt Nové metody a formy pokračuje

dokument publikován: 31.5.2014

Hlavní klíčová aktivita se zaměřuje na implementaci a zprovoznění informačního systému Edookit. Nyní jsme před zásadním rozhodnutím, které části systému vyzkoušíme již od září 2014 v ostrém provozu. V dalších aktivitách se zaměřujeme na podporu činností, které jsou relativně nové, např výuka matematiky. Projekt též podporuje činnosti zaměřené na přímou činnost žáků v rámci multimediální výchovy a dalších oblastech. Tradičně silnou stránkou naší školy jsou školní projekty . Dva z nich, Podoubraví a Voda = život na Zemi, jsou též součástí podpory.

Do projektu se aktivně zapojilo 23 učitelů naší školy a projektové aktivity více či méně ovliňují všechny žáky naší školy. Velkým benefitem je také možnost pořízení vybavení . Prozatím jsme pořídili 14 žákovských tabletů a dva notebooky v celkové hodnotě 142 000,- Kč., nábytek v hodnotě 54 000,- Kč, vybavení pro přírodovědné zkoumání v celkové hodnotě 73 000,- Kč. Součástí projektu jsou také školení pro pedagogické pracovníky.

Jednotlivé aktivity jsou zveřejňovány pravidelně na webu v sekci novinky.

 

Ota Benc - ředitel

 

 logolink