Recitační soutěž 2014

dokument publikován: 27.2.2014

Ve středu 26. února 2014 se 13 žáků 1. a 2. stupně zúčastnilo okrskového kola v recitační soutěži v Domě dětí a mláděže Junior v Chotěboři. S připravenými básnickými, ale i prozaickými texty zde vystoupilo 94 žáků z 11 škol. Žáci naší školu reprezentovali ve všech čtyřech soutěžních kategoriích. I v letošním roce se sešla velmi tvrdá konkurence. Při výběru nejlepších recitátorů měly jednotlivé poroty velmi nesnadné rozhodování, někde o vítězích musely rozhodnout i druhé soutěžní texty. Naše škola se neztratila a opět patřila mezi oceněné. 

V kategorii 4. a 5. tříd  3. místo obsadila Barbora Uchytilová z 5. A.  V kategorii 6. a 7. tříd  zvítězila Veronika Břízová a na 2. postupovém místě se umístila Andrea Červinková, obě žákyně z 7. A. V kategorii 8. a 9. tříd se z vítězství radoval Zdeněk Michal z 9. A  a 3. místo patřilo Kristýně Tlusté z 8. B.

Všem našim recitátorům blahopřejeme a děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole v Ledči nad Sázavou.

Markéta Zrzavá

 

recitační soutěž Chotěboř