Projekt „Recyklohraní aneb Ukliďme si svět.“

dokument publikován: 23.1.2014

V letošním školním roce opět pokračujeme v projektu „Recyklohraní aneb Ukliďme si svět.“ Součástí projektu je sběr vybitých baterií nepotřebných drobných elektrospotřebičů a splnění daného počtu úkolů. Navíc se mohou žáci zapojit do „Recyklohraníčka“ – jedná se vlastně o postupné odhalování odpovědi na otázku: Kde se skrývá 8. kontinent? Existuje vůbec? Jak vypadá? Děti mohou luštit různé křížovky, tajenky a rébusy a zjišťovat takto jednotlivé části odpovědi. Na konci školního roku budou mít úplnou odpověď. Úkoly jsou zadávány postupně, ale opozdilci, kteří nestihli zadání, si jej mohou otevřít na webových stánkách školy a tajenky vyluštit najednou. Všem, kteří se zatím do „Recyklohraníčka“ zapojili, moc děkujeme.

Jsou to kolektivy tříd 2.B, 3.B, 3.A a 4.B a dále jednotliví žáci: Jana Forejtová, Denisa Červinková a Pavlína Havelková ze 4.A, Běla Stejskalová, Eliška Josková, Veronika Šťastná ze 6.B, Václav Pavlíček, Tomáš Forejt, Andrea Červinková, Hana Beranová, Veronika Břízová a Hana Sýkorová ze 7.A.

Renata Jarošová