Rekonstrukce pavilonu jídelny a školní družiny

dokument publikován: 5.9.2013

V pondělí 9.9. 2013 bude zahájena rekonstrukce pavilonu "0" - tedy školní jídelny a družiny. Financování  zajistilo město Ždírec nad Doubravou, které získalo dotaci na kompletní zateplení budovy. Práce měly být zahájeny již v polovině srpna, ale nebylo možné dříve zajistit výrobu plastových oken, protože je nyní obrovská poptávka.

Provozu školy se rekonstrukce dotkne spíše okrajově, ale hned od středy do soboty  (11.9. - 14.9) dojde ke kompletní výměně oken v prostorách školní družiny,  jídelny a  kuchyně. Třída 4.b paní učitelky Adamové, která sídlí v tomto pavilonu, přijme dočasně azyl v zasedací místnosti městského úřadu. Školní družina bude plně fungovat v jiných prostorech školy. Předpokládáme, že výměna oken v jídelně a kuchyni se uskuteční  během soboty 14.9. 2013. Provoz kuchyně a jídelny by tak nebyl vůbec omezen.

Věřím, že se vše podaří podle plánu a poslední pavilon školy bude moderně upraven a odstraní se všechny problémy, které nedokonalá izolace způsovala

Vedení města patří velký dík za péči o areál školy.

 

Ota Benc - ředitel školy