Školní družina v novém

dokument publikován: 4.11.2013

Rekonstrukce, zateplení střechy, fasády a výměna oken v pavilonu školní družiny a jídelny bylo dokončeno. V souvislosti se stavbou jsme také provedli potřebné úpravy ve školní družině. Byla provedena kompletní výmalba všech prostor  a položení nové podlahové krytiny ( po cca 40 letech). Po celou dobu rekonstrukce školní družina působila na různých místech školy a třída 4. B byla více než jeden a půl měsíce hostem v zasedací místnosti městského úřadu.

Po podzimních prázdninách je družina a třída 4.B  v nových, krásných prostorách. Přejeme jim příjemný pobyt a děkujeme Městu Ždírec nad Doubravou za pochopení a finanční podporu.

Výsledek  stojí za to, můžete se o tom přesvědčit na youtube kanálu naší školy, kde uvidíte stav „před“ a “po“.

 

 

Ota Benc - ředitel školy