Soutěž Po škole v pohybu

dokument publikován: 21.12.2012

Celorepubliková soutěž byla určena všem dětem školního věku, do slosování byl zařazen každý, kdo se denně věnoval ve volném čase pohybové aktivitě po dobu 30 dnů a získal  nejméně  20 bodů. Každý soutěžící si svoji pohybovou aktivitu zapisoval do záznamového archu.

Soutěž byla také hrou „fair play", při které je prosazována poctivost a čestnost. 

Projekt podporoval Český klub fair play s jeho předsedkyní paní Mgr.Květou Peckovou,  olympijskou medailistkou v běhu na lyžích a další významná osobnost našeho sportu – paní  Mgr. Ludmila Formanová, mistryně světa v běhu na 800m. Z naší školy se této soutěže zúčastnilo celkem 26 žáků 1. stupně. Štěstí při losování se usmálo i na tři sportovce naší školy: Soňu Nekovářovou ze 4.A, Davida Pleskače ze 3.B a Denisu Brychtovou z 1.A.  Všichni, kteří se do projektu zapojili, nelenili a sportovali, si zaslouží  velkou pochvalu.

 

Miroslava Bažoutová, Ivana Uchytilová