Soutěž ve stavění sněhuláků

dokument publikován: 22.2.2013

Soutěž ve stavění sněhuláků

Letošní zima je na sněhovou nadílku skoupá, ale přesto jsme se 21. 2. 2013 dočkali plánované akce. Sluníčko nám svítilo, školní fotbalové hřiště bylo zapadané sněhem, tak se všichni žáci 1. stupně pustili do stavění sněhuláků. Sníh sice neměl ideální "sněhulákovou" kvalitu, ale s tím si všechny děti poradily. Výsledkem jejich hodinového společného snažení byly krásné výtvory - klasičtí sněhuláci, ale i želva, medvěd, velbloud a čarodějnice.

Žáci II.A, kteří celou akci zorganizovali, měli těžkou úlohu rozhodnout, které jsou nejhezčí. Nakonec rozhodli takto:

V 1. skupině prvňáčků obsadila 1. místo  třída I.A - klasický sněhulák

Ve 2. skupině druháků a třeťáků obsadila 1. místo třída III.A - velbloud

Ve 3. skupině čtvrťáků a páťáků obsadila 1. místo třída V.B - medvěd

Všem dětem patří velká pochvala za odvedenou práci, u které se nejenom pobavily, ale při které udělaly také něco pro své zdraví.

Žáci II.A a Ilona Lacinová