Sportování v netradičních disciplínách 19.9.2012

dokument publikován: 20.9.2012

Sportování 1. stupně v netradičních disciplínách

Ve středu 19. 9. 2012se uskutečnilo sportování 1. stupně v netradičních disciplínách.

Tento den nám počasí příliš nepřálo, proto jsme museli závody přesunout ze školního hřiště do tělocvičny. Velmi nás potěšil velký zájem žáků o toto sportovní klání. Celkem se sešlo 97 sportovců z 1. – 5. třídy. Na závodníky čekalo 6 soutěžních disciplín – slalom na koloběžce, skákání v pytlích, hod do koše, kop na branku, dřepy a hod míčem v síťce na cíl. Splnění jednotlivých úkolů se zaznamenávalo do kartiček, které pak paní učitelky vyhodnotily. Za každou třídu byli vyhlášeni nejlepší sportovec a sportovkyně, kteří získali diplomy a drobnou cenu. Všichni zúčastnění dostali sladkou odměnu.

Nejlepší sportovci:

1.A Eliška Málková, Jakub Novák

1.B Julie Šťastná, Jan Procházka

2.A Týna Dočekalová, Adam Fikar

2.B Barbora Plevová, Adam Otava

3.A Markéta Adamová, Jiří Burdun

3.B Helena Malá, David Procházka

4.A Tereza Musilová, Ladislav Vašek

4.B Adéla Málková, Ondřej Michalica

5.A Klára Bažoutová, Michal Bílek

5.B Monika Hanzalová, Jakub Pospíšil