Turnaj Mc Donald´s cup 1.-3. tříd v Havlíčkově Brodě

dokument publikován: 5.6.2013

Dne 15.5.2013 se 10 žáků 1.-3. tříd naší školy zúčastnilo okresního kola tradičního fotbalového turnaje. Losování nás zařadilo do skupiny „D“ spolu s družstvy Štoků a ZŠ Butulova Chotěboř.

Po relativně snadné výhře nad Chotěboří poměrem 4:0 a prohrou se Štokami 0:2 jsme postoupili ze skupiny. V další části soutěžního klání se již hrálo systémem k.o. Naším soupeřem byli fotbalisté Přibyslavi. Pro diváky pěkná podívaná s množstvím gólových šancí nakonec skončila remízou 2:2 a následoval penaltový rozstřel, ve kterém se nám bohužel nepodařilo zvítězit.

Celkové 5.-8. místo ze 13 družstev bylo pro téměř celý tým velkým zklamáním. Ačkoliv tomu celkové umístění neodpovídá, musím všechny hráče a jednu hráčku pochválit za zdařilou hru, kde nám chybělo jen trochu štěstí.

Sestava: Burdun Jan, Burdun Jiří – 3.A, Pol Marek, Procházka David – 3.B, Bažout Adam,

Lemberk Jan – 2.A, Plevová Barbora, Sklenář Dominik, Šťastný Jiří – 2.B, Nekovář Petr - 1.A

 

Miroslava Bažoutová