Turnaj trojic ve volejbale

dokument publikován: 14.3.2013

V pátek 8.3. 2013 se uskutečnil v tělocvičně ZŠ turnaj trojic ve volejbale. Celkem se zúčastnila čtyři družstva sestavená ze žáků sedmých až devátých tříd. Hrálo se systémem „každý s každým“, vždy na dva sety do deseti vítězných bodů. Všichni žáci hráli s velkým nasazením, nakonec se ale ukázalo, že deváťáci přece jenom hrají volejbal déle a mají více zkušeností. Vítězem turnaje se stala trojice Adéla Culková, Kateřina Kavalírová a Tomáš Machovec z 9.A, na druhém místě skončilo družstvo ve složení Milan Junek, Ota Marek 9.A a Lukáš Dočekal 8.A a třetí místo vybojovali Miloš Havel, Jan Navrátil a Ludvík Málek 7.A. Bramborovou medaili získali Jan Stejskal, Richard Job a Ondřej Pospíšil ze 7.B. Vítězům ještě jednou gratulujeme.

                                                                       Zapsali Jan Marek  a Renata Jarošová