Turnaj ve vybíjené 3.-5. tříd

dokument publikován: 1.12.2014

Dne 24.11. se v tělocvičně základní školy konal tradiční turnaj 3.-5. tříd ve vybíjené. A jako každý rok byla vzhledem k velké mezitřídní rivalitě v této oblíbené míčové hře velká účast. Celkově se totiž turnaje zúčastnilo 75 dětí!

Hrálo se systémem každý s každým, jen byl trochu kratší časový limit jednotlivých utkání. Musím všechny třídy pochválit za disciplinovanost a fair play hru. Pouze páťáci měli občas potíže udržet ve vypjatých okamžicích hry nervy a hlavně pusy „na uzdě“. Pochvalu za snahu a pěknou hru zaslouží třeťáci, přestože patřili k outsiderům turnaje.

Vyhlásit  ty nejlepší nakonec nebylo tak jednoduché, skóre byla vyrovnaná a došlo na počty vybitých hráčů.

A jak celé klání dopadlo?

 1. místo:     5.A
 2. místo:    5.B 
 3. místo:    4.A
 4. místo:    4.B 
 5. místo:    3.B 
 6. místo:    3.A 

Miroslava Bažoutová