Úspěch, i když v netradičním sportu, neztrácí lesk!

dokument publikován: 6.11.2014

Žáci naší školy a to jmenovitě: Veronika Břízová, Roman Málek, Hana Sýkorová, Radek Klusoň, Milada Borovicová, Martin Křikava, Kateřina Fialová, Miroslav Havel, Hana Dočekalová, Jan Cimpl, Michala Titzová a Ludvík Málek, pod vedením hlavního trenéra amerického fotbalu týmu Vysočina Gladiators Michala Fialy, se stali v sobotu dne 1. listopadu na mistrovství České Republiky, pořádaném Českou  asociací amerického fotbalu - vicemistry republiky! Získali tedy stříbrné medaile a s tímto skvělým úspěchem, který jim jistě vlil do žil spoustu elánu a motivace do dalšího tréninku, se připravují na závěrečné střetnutí o pohár mistra české asociace.

To se uskuteční 6. 12. 2014, budeme jim samozřejmě držet palce! Za dosavadní poctivou práci, jim děkuje nejen trenér a jejich blízcí, ale v neposlední řadě i škola, kterou těmito úspěchy skvěle reprezentují. 

 

Ota Benc - ředitel školy