Vánoční koncert 2013

dokument publikován: 16.12.2013

Proběhl ve středu 11.12. 2013 v městském kině. Začátek byl v 17 hodin a na úvod se představily děti z mateřské školy. Sál byl zcela zaplněn rodiči a dalšími zájemci. Celé vystoupení moderovali žáci školy - Zdeněk Michal, třída 9.A a Veronika Břízová, třída 7.A. Své role se zhostili na jedničku a také jim patřil častý potlesk, který se celé dvě hodiny ozýval.

Pěvecký Sbor pod vedením Martiny Hojné a Sboreček pod vedením Hany Adamové představily divákům mnoho vánočních písní a koled. Jsem přesvědčen, že všichni v sále ocenili výborný zpěv a precizní klavírní doprovod v podání žákyně naší školy Pavlíny Jagrové.

Jmenovaným učitelkám, členům a členkám Sboru a Sborečku patří velké poděkování za zážitek, který  nám přítomným přiblížil krásnou vánoční atmosféru.

Děkuji též panu Klepetkovi za organizaci a dalším nejmenovaným za pomoc.

Ve fotogalerii najdete spoustu fotografii a náš youtube kanál zprostředkovává v několika videích onu úžasnou atmosféru.

 

Ota Benc - ředitel školy