Žáci pátých tříd vypravili do Chotěboře na vědomostní soutěž VŠEZNÁLEK

dokument publikován: 9.4.2014

Dne 8. 4. 2014 se vybraní žáci pátých tříd vypravili do Chotěboře, aby se zúčastnil vědomostní soutěže VŠEZNÁLEK. Klání bylo rozděleno do několika okruhů (všeobecné znalosti, čeština, ale třeba také logická matematika). Mezi všemi dětmi vládla přátelská atmosféra. O přestávkách spolu hrály hry a vyprávěly si zážitky ze svých škol. Žákům bylo nabídnuto také malé občerstvení. Celkem se do soutěže přihlásilo devět škol. Konkurence  byla opravdu velká, přesto jsme se umístili na krásném třetím místě. První místo obsadila ZŠ Smetanova z Chotěboře a na druhém místě skončila ZŠ z Havlíčkovy Borové.

Velké poděkovaní patří reprezentantkám naší školy: Barboře Uchytilové, Tereze Musilové, Adéle Málková a Anně Bičíkové.

Sodomková Soňa

Všeználek 2014

 

Všeználek 2014