Volejbalová utkání s Krucemburkem

dokument publikován: 7.5.2013

Na začátku dubna tohoto roku proběhlo první vzájemné utkání volejbalových družstev obou škol v Krucemburku. Našim hráčům dělalo ze začátku velké problémy zvyknout si na jiné (menší) rozměry tělocvičny. Krucemburští hráči nás přehrávali ve všech směrech. Dařilo se jim lépe podání, příjem i nahrávka. Jednotlivé sety byly sice vyrovnané, ale závěr patřil vždy Krucemburku. Odveta proběhla 3.května v tělocvičně naší školy. Tentokrát měli naši žáci výhodu domácího prostředí. Začali velice dobře a první set vyhráli. V dalších setech se jim však přestalo dařit a začali prohrávat. Po zlepšení podání a náhry se skóre opět otočilo a další dva sety skončily výhrou našich volejbalistů. Celkově bylo utkání vyrovnané a na vyhrané sety skončilo nerozhodně. Je však stále co zlepšovat. Těší nás, že se dařilo i mladším žákům ze 7. ročníku. Naši školu reprezentovali: Adéla Culková, Kateřina Kavalírová, Kristýna Plíšková, Karolína Gasslerová, Milan Junek, Tomáš Machovec a Roman Vomela z 9.A, Lukáš Dočekal z 8.A, Roman Málek, Miloš Havel, Jan Navrátil, Ondřej Pospíšil a Richard Job ze 7. tříd.

 J. Marek a R. Jarošová