Výborný výsledek v recitační soutěži

dokument publikován: 20.3.2014

V úterý 18. března 2014 se v Ledči nad Sázavou uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže jednotlivců. Naši školu reprezentovali ve 3. kategorii (6. -  7. třída) Veronika Břízová, Andrea Červinková ze 7. A a  ve 4. kategorii (8. - 9. třída) Zdeněk Michal z 9. A, kteří se v konkurenci dalších 29 soutěžících vůbec neztratili. Dvěma z nich se podařilo postoupit do užšího kola, kde   jednotlivé výkony recitátotů již hodnotila devítičlenná porota.

      Veronika Břízová se stala vítězkou své katagorie a Zdeněk Michal obsadil  ve své kategorii  2. místo. Oba tedy postupují do krajského kola dětské sólové recitace, které proběhne 10. dubna 2014 v Třebíči. 

      Všem našim soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a postupujícím budeme držet palce a přejeme jim, aby dosáhli co nejlepšího výsledku.

     Markéta Zrzavá, Lucie Myšková

Veronika Břízová, uprostřed - 1. místo

Veronika Břízová, uprostřed - 1. místo

Zdeněk Michal, vpravo - 2. místo

Zdeněk Michal, vpravo - 2. místo

Společné foto_recitační soutěž

Společné foto_recitační soutěž