Výlet do Jihlavy

dokument publikován: 17.6.2013

 

Dne 21. května jsme se my, žáci třídy 5.B, vydali na výlet do našeho krajského města Jihlavy. Jeli jsme autobusem. Po příjezdu do Jihlavy jsme zamířili do Mc Donaldu. Když jsme se občerstvili, vydali jsme se do katakomb. Dozvěděli jsme se o katakombách spoustu zajímavostí a také to, že tam byl spatřen duch. Na konci prohlídky nám paní průvodkyně zhasla světlo a jedna ze stěn v podzemí záhadně svítila.

Po zážitku z katakomb jsme vyrazili na prohlídku zoologické zahrady. Zde jsme mohli ve skupinkách chodit po celé zoo. Kdo chtěl, mohl během prohlídky plnit úkoly, které nám pak pomohly k nalezení pokladu. Moc se nám také líbilo v dětském koutku a u koziček. Krmili jsme je zakoupenými granulemi a ony nás na oplátku honily. Také jsme udělali dobrý skutek. Našli jsme peněženku a odevzdali ji u vstupu. Paní pak informaci o nálezu vyhlásila v rozhlase.

Byl to moc povedený výlet. Domů jsme se vrátili sice trochu umazaní, ale bohatší o spoustu zážitků.

Žáci 5.B