Dámská kabelka

dokument publikován: 23.11.2016

Mé jméno je Daniela, ale většinou mě nazývají dámská kabelka. Vyrobili mě z černé kůže, najdete mě pouze v obchodech s dražšími kabelkami. Liším se od ostatních kabelek tím, že uvnitř mám mnoho kapes, takže se toho do mě hodně vejde. Jsem nejoblíbenějším doplňkem pro ženy, které si mě berou na plesy, svatby, rodinné oslavy a hodím se téměř ke každému oblečení.

Mohu vám říct, že mám hodné, ale i zlé majitelky. Povím vám tedy příběh, který se mi stal.

Jednoho dne si nějaká „bloncka“ vybírala u nás v obchodě kabelku a já jsem byla právě ve slevě. Koupila si mě a šla se mnou po městě. Sedla si do kavárny a čekala na svoji kamarádku, které se se mnou chtěla pochlubit. Když mě potom vzala na rameno, rozloučili se spolu a já jsem se blížila k metru. Nastoupila jsem a ona mě hodila na sedadlo. Konečně jsem měla vystupovat, ale majitelka odešla beze mne. Když mě tam tak osamocenou viděla jedna paní, vzala si mě domů a já jsem ráda, že mám tak hodnou majitelku, která se o mě tak krásně stará. Bere si mě s sebou na výlety a hlavně si na mě dává velký pozor.

Vlastně jsem ráda, že mě v tom metru moje bývalá majitelka nechala. Lepší paní než mám já, si nikdo nemůže přát. Jsem velice spokojená. Děkuji! “