Kroužek čtenářské gramotnosti

dokument publikován: 28.11.2016

 

Pavlína Havelková, 7.A

 Ahoj Emily!

Děsně ráda bych tě poznala. Zaujala jsi mě svými vlastnostmi. Je jich hodně, ale nejvíc mě zaujalo, že jsi řešitelkou záhad, mistryně neškodných žertíků, extrémní prokrastinátorka (asi stejně jako já) a hlavně, že jsi jedinečná osobnost. Jak jedinečná? Mě to velmi zajímá. Nebo jak jsi dobrá v prokrastinaci? Ne určitě víc než já! Jaké záhady řešíš? A jsou ty tvoje neškodné žertíky doopravdy neškodné? Mám hodně otázek, ale tady je něco o mně.

Jmenuji se Pavlína Havelková, je mi 12 let a hraju tenis a mám ráda čtení knih, hlavně ty dobrodružné a fantasy. Jak už ses dozvěděla z dopisu předtím, jsem dost líná a ráda, vlastně nerada, prokrastinuju. Fakt moc ráda bych tě poznala.

                                                                                                          Pavlína Havelková

 

Daniel Hegr, 6.A

 Ahoj Emily!

Chtěl bych se s tebou seznámit, protože mě zaujala vlastnost na obálce tvé knihy.

Chtěl bych se tě zeptat na nějaké věci okolo záhad. Kolik záhad už jsi vyřešila? A kolik se ti jich zase nepovedlo vyřešit? Chtěl bych se od tebe třeba i něco naučit. Můžeme se někdy domluvit. Měj se hezky.

                                                                                                          S pozdravem Daniel

 

Veronika Lázničková, 6.A

 Ahoj Emily!

Chtěla bych se s tebou seznámit. Zaujala jsi mě svými vlastnostmi. Jsi krotitelkou duchů, řešitelkou záhad a šílenou vědkyní. Chtěla bych se tě zeptat na pár otázek. Kolik máš koček? Jak řešíš záhady a kolik jsi jich vyřešila?

A teď něco o mně. Jmenuji se Veronika Lázničková. Je mi 11 let a jsem milovnicí zvířat.

Snad se s tebou někdy setkám.

                                                                                                          Veronika Lázničková

 

Tereza Lázničková, 6.A

Ahoj Emily,

chtěla bych se s tebou seznámit, protože mě u tvé charakteristiky zaujali ti duchové. Jak je krotíš? Jsou ti duchové viditelní? Mně totiž odmalička říkali, že duchové neexistují, ale už ve školce mi děti řekly, že existují, ale jsou neviditelní. Tak se radši zeptám tebe. Někdy bychom se mohly sejít, co myslíš?

                                                                                                          Tereza Lázničková