Nocování ve školce

22.4.2018
V pátek 20. dubna děti a paní učitelky spaly v mateřské škole...

V 19.30 se děti sešly ve svých kmenových třídách a pak jsme si společně připravili, ve třídě Zajíčků a Krtečků, svá místa ke spinkání. Během příprav k nocování děti objevily uzamčený koš, ale nemohly se podívat, co překvapení skrývá, protože chyběl potřebný klíč. Dobrodružství mohlo začít. Hledání v prostorách školky nebylo úspěšné, tak jsme se vydali na zahradu, kde nám směr udávaly plamínky svíček a nejen to.....objevili jsme také několik obálek. První z nich nám napověděla, že jsme na správné cestě ke klíči, ale museli jsme splnit dané úkoly, které obsahovaly další nalezené obálky. Obrovské nadšení dětí, při plnění úkolů, bylo úžasné a poslední úkol "najdi klíč" byl samozřejmě splněn. 32 dětí, které přišly na noční dobrodružství do školky, si zasloužený poklad rozdělily a spokojeně se uložily ke spánku. Věříme, že jsme dětem dopřály příjemné zážitky a patří jim velká pochvala za jejich úžasné zapálení pro objevování a odvahu.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.