Slavnostní vyřazení předškoláčků

12.6.2018
12. června jsme se slavnostně rozloučili s dětmi, které v září čeká nástup do prvních tříd základní školy...

Děti ze třídy Soviček a Veverek se rozloučily s mateřskou školou svým slavnostním vystoupením, které si zasloužilo opakovaný potlesk všech přítomných. Veselé prezentování písní a básní, s dětmi připravily pí učitelky D. Pleskačová, D. Zvolánková, M. Bartáková (klavírní doprovod) a M. Bílková (asistent pedagoga). Samozřejmě nemohlo chybět šerpování a rozdávání dárečků. Symboly tříd mateřské školy na šerpách a kniha s věnováním, bude dětem připomínat čas, strávený v naší MŠ. Rodiče obou tříd si pro paní učitelky připravily dojemné poděkování za jejich působení a to byl samotný závěr celého setkání v místním kině. Přejeme budoucím školáčkům, ať se jim ve škole daří!