Slavnostní vyřazení předškoláčků

12.6.2018
12. června jsme se slavnostně rozloučili s dětmi, které v září čeká nástup do prvních tříd základní školy...

Děti ze třídy Soviček a Veverek se rozloučily s mateřskou školou svým slavnostním vystoupením, které si zasloužilo opakovaný potlesk všech přítomných. Veselé prezentování písní a básní, s dětmi připravily pí učitelky D. Pleskačová, D. Zvolánková, M. Bartáková (klavírní doprovod) a M. Bílková (asistent pedagoga). Samozřejmě nemohlo chybět šerpování a rozdávání dárečků. Symboly tříd mateřské školy na šerpách a kniha s věnováním, bude dětem připomínat čas, strávený v naší MŠ. Rodiče obou tříd si pro paní učitelky připravily dojemné poděkování za jejich působení a to byl samotný závěr celého setkání v místním kině. Přejeme budoucím školáčkům, ať se jim ve škole daří!

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.