Děti z 6.B si dnes užily parádní program „Přežití v přírodě“. Vyzkoušely si běh podle fáborků s plněním úkolů, orientaci pomocí buzoly a nechyběla ani praktická zkouška - nařezat dřevo pilou, rozdělat oheň pomocí křesadla a opéct si zasloužené špekáčky. ???????? Kromě toho si dále nacvičily ošetření a přenos raněného a spolupráci při odtahování čtyřkolky. Všichni jsme si den skvěle užili. Moc děkujeme panu nrtm. Ondřeji Moudrovi a jeho kolegovi za připravení těchto aktivit pro 6.B.
Chrudimská 77
582 63 Ždírec nad Doubravou